0item(s)

Du har ingen varer i handlekurven

Product was successfully added to your shopping cart.

ANSATTE

Bård Gundersen

Salg - Produkt - Konsept

Mob: 91 18 03 78

@: baard@black-cat.no

Marion Sætre

Salg - Produkt - Te

Mob: 93 43 35 22

@: marion@black-cat.no

Lars Christoffersen

Daglig leder

Mob: 41 62 99 87

@: lars@black-cat.no

Ingvild Tandberg

Innkjøpsansvarlig

Mob: 92 01 66 28

@: ingvild@black-cat.no

Jose Serrutti

Jura Service Manager

Mob: 45852138

@: service@black-cat.no

Alexander Aker

Kaffeansvarlig | Markedsføring

Mob: 97 88 17 65

@: alexander@black-cat.no

Jannicke Tormundsen

Kundeservice

Tlf: 22 06 29 90

@:kundeservice@black-cat.no

Fabrice Zindy

Lager 

Mob: 99 55 01 83

@: fabrice@black-cat.no

Morten Hødal

Sjåfør

Mob: 95 28 77 62

@: mortenh@black-cat.no

 

Robert Rustan

Jura Servicetekniker

Mob: N/A

@: service@black-cat.no

Monica Revill

Regnskapsfører

Mob: 456 17 851

@: regnskap@black-cat.no

Ioannis Lazos

Kaffebrenner

Mob: 412 10 322

@: ioannis@black-cat.no